Inese Valtere - Ūlande piedalās ledus skulptūru festivālā
14.02.2014

Aizkraukles Mākslas skolas audzēkņu pirmais izlaidums notiek 1994. gada pavasarī. Mākslas skolas apliecības saņem talantīgi audzēkņi, kuri savā pašreizējā dzīvē saistījuši savu dzīvi lielākā, vai mazākā mērā ar mākslas pasauli. Viena no šī izlaiduma audzēknēm ir Inese Valtere - Ūlande, kuras vārds jau vairākkārt izskanējis Latvijas presē. Inese nu jau pabeigusi Valsts Mākslas akadēmiju kā skulptore, piedalījusies vairākos nozīmīgos projektos gan Latvijā, gan aiz Latvijas robežām. Darbojas sniega, smilšu, ledus festivālos. Strādājusi ar koku - darinot lielformāta darbus konkursā Somijā. Viens no pēdējiem Ineses darbiem ir tapis Jelgavā, kopā ar kolēģi no Lietuvas - tas ir metāla alnis.

Inese veidoja vairākus darbus arī šī gada ledus skulptūru festivālā Jelgavā. Komandas darbā tapušajā "Karalienē" , ko Inese darināja kopā ar Donatu Mockus no Lietuvas, viņi ieguva 3. vietu. (Inesi darbībā fotografēja fotomākslinieks Agris Priedītis)

Aizkraukles Mākslas skolas kolektīvs seko līdzi savu absolventu gaitām mākslas pasaulē, tai skaitā arī Inesei Valterei - Ūlandei.

Ielādēju...