Valsts Mākslas skolu konkurss 2014
14.03.2014

Valsts Mākslas skolu konkursā 2014. gadā piedalījās Aizkraukles Mākslas skolas skolēni divās vecuma grupās - no 8 līdz 12 gadu vecumā -  Treisija Tifānija Tukre un Monika Jakovļeva (skolotāja Ilze Možeika), no 13 līdz 16 gadiem -  Alens Emīls Oknovs un Viktorija Oblakova (skolotāja Taiga Kalvišķe).

Konkursa uzdevums bija projektēt mājokli kādam iemītniekam. Jaunākās grupas skolēniem tas bija Stiprinieks Ezis, bet vecākajā grupā - futbolists Kristers.

Strādājot konkursa norises vietā Valmieras mākslas vidusskolā, skolēniem bija jāizdomā iemītnieka raksturojums, jāprojektē mājoklis, skicējot savu ideju uz papīra, jāuzbūvē šis mājoklis no pieejamajiem materiāliem un jāveido apraksts, kāpēc šis mājoklis ir piemērots šim iemītniekam.

Ielādēju...