Viesi skolā

Mūsu skolas viesi
12.01.2012

Vienmēr gaidīti ir mūsu skolas draugi no Vācijas, Epšteinas – Silvija un Francis Fluhi.

Skolas svarīgākajos brīžos mūs ar savu klātbūtni atbalsta Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Vilnis Plūme un Aina Podvinska -novada domes priekšsēdētāja vietniece.

Kultūras ministre Helēna Demakova apciemoja Mākslas skolu 2006. gada oktobrī, bet šī fotogrāfija ir no ministres vizītes jaunatklātajā pilsētas lasītavā.

Mākslas skolu apciemoja un jaunu pieredzi guva Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolotāji.

Mūs apciemoja Kuldīgas rajona vizuālās mākslas skolotāji.

Pie mums ciemojušies arī - kādreizējais izglītības ministrs Kārlis Šadurskis un bijusī kultūras ministre - Kārina Pētersone.

Mākslas skolā 2007. gada 3. februārī viesojās Jēkabpils Mākslas skolas Viesītes klase.
Jēkabpils Mākslas skolas pedagogu delegācija - direktors Ziedonis Bārbals un kolēģi.